LKS Vigor Trzęsówka - Piast Wadowice Górne 3:3

Bramki:
D. Magda 4' 61'
R. Madura 27'

4 min (1:0) - Damian Magda w pojedynkę założył pressing na brakmarzu Piasta, po czym został nastrzelony piłką, która spadła wprost pod jego nogi i spokojnym, precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w opuszczonej przez bramkarza bramce.

5 min (1:1) - rozpoczęcie gości od środka boiska, wymienionych kilka podań i wypuszczenie jednego zawodników do sytuacji "sam na sam" a tam zawodnik Wadowic Górnych wykończył akcję.

13 min (1:2) - rzut rożny dla Piasta na krótki słupek, piłka wybita przez obrońców ugrzęzłą na mokrej murawie, strzał z ok. 7 metrów zawodnika gości, bramkarz bez szans.

27 min (2:2) - kilka podań wymienionych przez naszych defensorów, po czym piłkę otrzymuje Kuba Mokrzycki, a ten idealnym podaniem obsługuje Radosława Madurę, któey doszedł do piłki i z zimną krwią zamienił sytuację na bramkę.

61 min (3:2) - rzut rożny dla Vigoru, piłka wybita na dwudziesty metr, a tam "Ciukawa" strzałem z powietrza pokonuje bramkarza rywali i wyprowadza Vigor na prowadzenie.

86 min (3:3) - przegrany pojedynek na lewej obronie, skąd poszło dośrodkowanie i w zamieszaniu zawodnik Piasta pokonuje naszego bramkarza.

Kartki:
R. Madura - żółta kartka