Na mistrza przyszedł czas !

Wiele lat musiało upłynąć, wiele pracy piłkarzy, działaczy, trenera aby Vigor Trzęsówka mógł panować w swojej lidze i awansować wyżej. Ale to wszystko się udało. Zakończyliśmy sezon 2013/2014 na miejscu PIERWSZYM. Z dorobkiem 50 punktów na 60 możliwych. Z przewagą 16 punktów nad wiceliderem tabeli. Na koncie mamy 15 zwycięstw, 5 remisów i 0 porażek ! Zdobyliśmy 69 bramek a straciliśmy tylko 18. Już na kilka kolejek przed końcem sezonu zapewniliśmy sobie awans do A klasy. Zapisaliśmy sie w historii klubu i już możemy z pełną świadomością śpiewać " Vigor w A klasie gra, sia la la la " Dziękujemy tym wszystkim którzy przyczynili sie do historycznego awansu do A KLASY, czyli prezesowi, działaczom, trenerowi, piłkarzom za serce wkładane w każdy mecz i hektolitry wylanego potu na treningach a potem na meczach oraz kibicom którzy bardzo licznie przychodzili na mecz, oraz jeździli z nami na wyjazdy. Dziękujemy.