Nowa strona klubu LKS Vigor Trzęsówka w nowej wersji futbolowo W związku z rozwojem Futbolowo nasza strona będzie przeniesiona na nowe serwery futbolowo. Oznacza to zmainę adresu strony na vigortrzesowka.futbolowo.pl. Nowa strona jak widać prezentuje się znacznie bardziej ciekawie i ma wiele nowych opcji wymagających współpracy między różnymi stronami w celu wprowadzenia wszystkich poprawnych statystyk oraz danych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony. Dotychczasowa strona dostepna w wersji futbolowo 1.0 zostanie w późniejszym czasie przekierowana na stronę opartą na futbolowo 2.0.
Miło mi państwa gościć na vigortrzesowka.futbolowo.pl - nowej nieoficjalnej stronie klubu LKS Vigor Trzęsówka!