Ostatni mecz na wyjeździe - Florian Ostrowy Tuszowskie - Vigor Trzęsówka

Ostatni wyjazdowy mecz w sezonie 2013/2014 drużyna Vigor-u Trzęsówka rozegra już w najbliższą niedzielę (08.06.2014r.) a naszym przeciwnikiem będzie Florian Ostrowy Tuszowskie. Czeka nas zatem kolejne derbowe spotkanie które nasza drużyna zagra w niedzielę o 14:00 w Ostrowach Tuszowskich. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie z wiele powodów. Po pierwsze i co chyba najważniejsze są to lokalne derby a po drugie Vigor będzie chciał się zrehabilitować swoim kibicom za remis w poprzedniej kolejce z Siedlanką a po trzecie Ostrowy również będą próbowały odegrać się za bolesną porażkę na jesieni. Drużyna Floriana zajmuje 7 miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 24 pkt ale z pewnością w meczu z Vigor-em będzie chciała powiększyć swój dorobek punktowy - czeka nas zatem trudny derbowy pojedynek w którym nie zabraknie emocji jak i walki z obu stron. Zapraszamy wszystkich sympatyków dobrego futbolu na stadion w Ostrowach o godzinie 14:00 !!!!