Wygrana w Przyłęku! W 13 kolejce B Klasy gr. VII Kolbuszowa nasza drużyna odniosła ważne wyjazdowe zwycięstwo nad zajmującą 3 miejsce w tabeli ekipą Marmury Przyłęk w stosunku 3:7 i powiększyła przewagę nad resztą stawki. Było to trudne i emocjonujące spotkanie jednak to nasza drużyna sięgnęła w Przyłęku po komplet punktów. Niżej wyniki 13 kolejki. Przypominam, że najbliższy mecz ligowy nasza drużyna rozegra w najbliższą sobotę - 19.04.2014r na boisku w Trzęsówce o godzinie 14:00 a naszym przeciwnikiem będzie Kolbuszowianka II Kolbuszowa. W tym tygodniu trening w czwartek o 18:00.

Kolejka: 13 w dniach 13-04-2014
Marmury-Przyłęk 3:7 Vigor Trzęsówka (bramki: Damian Magda 3x, Wiktor Kaczmarski, Dominik Michalski, Jakub Mokrzycki, Radosław Madura),
Orzeł Kosowy 0:1 Zacisze Trześń
Błękitni Siedlanka 1:1 Trotyl Zarębki