II miejsce Vigoru w Pucharze Wójta.

Puchar Wójta, Puchar Wójta i po pucharze.. I niestety, nasza drużyna ostatecznie zajęła II miejsce ulegając drużynie KS TEMPO CMOLAS po rzutach karnych w stosunku 5:4 (1:1 po 90minutach). Pierwszą bramkę zdobył VIGOR. dośrodkowanie Rafała Mokrzyckie z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym i piłka wpada wprost pod nogi Łukasza Flisa, ten bez namysłu oddaje strzał z "piątki" ii GOOOOOL ! Vigor prowadzi 1:0. Niestety pod koniec pierwszej połowy rzut wolny dla Cmolasu w okolicach 20 metra. gracz Tempa uderza bardzo mocno futbolówkę. bramkarz z trudnosciami wybija i niestety dobitka i gol dla Cmolasu. Druga połowa pełna emocji, czerwoną kartką najpierw zostaje ukarany zawodnik z Cmolasu, a następnie kilkanaście minut "czerwona" dla Łukasza Flisa. Koniec regulaminowego czasu gry i o zwycięstwie decydują rzuty karne. I niestety po 6 seriach ulegamy w karnych 5:4 i przegrywamy mecz, ostatecznie zajmujemy II miejsce w Pucharze Wójta Gminy Cmolas.

Skład: Marcin Ziętek-Tomek Madura, Damian Jędrzejowski, Arkadiusz Komaniecki, Rafał Mokrzycki- Piotr Czachor, Łukasz Flis, Dominik Michalski, Piotrek Kaczmarski- Damian Magda, Radek Madura. Zmiany : Damian Jędrzejowski - Dawid Magda Piotr Czachor - Patryk Flis Radek Madura - Wiktor Kaczmarski Tomek Stępień - Dominik Michalski.

Rzuty karne wykonywali : Arkadiusz Komaniecki, Damian Magda, Dawid Magda, Tomek Madura, Tomek Stępień oraz Patryk Flis.

Dziekujemy kibicom za wspanialy doping oraz licze przybycie na mecz !