Pierwszy derbowy mecz !!

W 20-stej kolejce nasza drużyna LKS Vigor Trzęsówka podejmie na własnym boisku drużynę z Siedlanki będzie to pierwszy derbowy mecz w tej rundzie.Spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie mimo tego ze Siedlanka zajmuje dopiero 9-te miejsce w tabeli na co nie zanosiło się po pierwszej bardzo dobrej rundzie. Warto również wspomnieć ze Błękitni byli jedyna drużyna która na wiosnę urwała jakieś punkty Vigorowi. Pikanterii temu spotkaniu nadaje również fakt ze w naszej drużynie występuje obecnie były zawodnik Błękitnych Jakub Mokrzycki który jeszcze jesienią występował w barwach drużyny z Siedlanki. Wszystkich kibiców zapraszamy bardzo serdecznie na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie mecz o godzinie 14:00 na stadionie w Trzęsówce !!!