Sparing z KS Smoczanka Mielec - czwartek, 13 Marca godzina 18:30 - stadion Gryf-u Mielec

Uwaga zmiana! W jutrzejszy czwartek tj. 13 Marca 2014 r. zostanie rozegrany kolejny sparing w ramach przygotowań do startu rundy wiosennej Rzeszowskiej B klasy gr. VII Kolbuszowa. Na sztucznej nawierzchni Euroboiska przy ul. Warszawskiej 5 w Mielcu (stadion Gryf-u Mielec) zostanie rozegrany mecz kontrolny z występującą w Rzeszowskiej A klasie gr. III Mielec, drużyną KS Smoczanka Mielec a LKS Vigor Trzęsówka. Start meczu przewidziany jest na godzinę 18:30. Zbiórka zawodników pod budynkiem klubowym w Trzesówce o godzinie 17:15. Z racji rozegrania meczu w czwartek trening z piątku zostaje odwołany. Kolejny sparing w niedzielę z drużyną KS Dzikowiec o godzinie 13:00 na boisku w Trzesówce.

KS Smoczanka Mielec - LKS Vigor Trzęsówka, Czwartek 13.03.2014r. godzina 18:30, stadion Gryf-u Mielec (Warszawska 5, Mielec),

LKS Vigor Trzęsówka - KS Dzikowiec, Niedziela 16.03.2014r. godzina 13:00, stadion w Trzesówce.